Akasa In-car Güç Adaptörü Satışa Çıktı

Cep telefonu ve dizüstü bilgisayar gibi sık kullandığımız elektronik cihazların yol ortasında şarjlarının bitmesi sinir bozucu bir durumdur. Şarj meselesi uzun yolculuklarda veya trafikte daha önemli bir sorun haline gelebilir. Ancak bu sorun bugünden itibaren tarihe karışıyor: Akasa In-car Power Inverter adaptörü ile tanışın.

Akasa In-car Power adaptörü AC ve DC gerilim çıkışları vererek aracınızın 12V soketinden her iki şekilde faydalanmanızı sağlıyor. Birincisi, 230 Volt alternatif akım (AC) çıkışı ve sunduğu 120 Wattlık güç sayesinde dizüstü bilgisayarların büyük bir bölümünü şarj edebiliyor. İkincisi ise çift USB çıkışı yardımıyla medya oynatıcı, MP3 oynatıcı ve cep telefonları gibi sık kullandığınız elektronik cihazlarınızı şarj edebiliyorsunuz. Ayrıca hem AC hem de DC bir güç kaynağı olmasına rağmen kompakt yapısı ve hafifliğiyle göz dolduruyor. Üstelik verimi yüksek ve gerilim harmoniklerine karşı gerekli donanıma sahip.Kalitesiz güç kaynakları hayatımızın her anında başımıza bela olabilir. O yüzden satın aldığımız adaptör veya güç kaynağının tüm koruma devrelerine sahip olduğundan emin olmalıyız. Akasa'nın araç-içi güç kiti 11-15 Volt gerilim aralığında çalışır ve bu gerilim aralığının dışına çıkıldığında aşırı gerilim ve düşük gerilim koruma bileşenleri devreye girer. Akasa'nın koruma devreleri sadece bununla da sınırlı değil. Kısa devre ve aşırı ısınmaya karşı da dayanıklıdır. Kısacası bu aparata elektronik cihazlarınızı herhangi bir endişe duymadan bağlayabilirsiniz. Çift renkli LED lambası adaptörün çalışma durumunu belirtir (kırmızı: boşta, yeşil: etkin).

Dizüstü bilgisayarların çok büyük bir bölümü 120 Watt ve daha düşük güçteki adaptörlerle çalışır. Akasa In-car güç adaptörü ise maksimum 150 Watt ve sürekli 120 Watt güç verebiliyor.

Akasa In-car güç adaptörü şu an satışta ve fiyatı 45 Dolar+KDV