Mutfak dolabı sektöründe kişiye / mekana özgü tasarım, imalat ve uygulama konusunda önemli bir yere sahip olan Duru Mutfak Mobilya, anahtar teslim mobilya dekorasyon hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra firmamız, müşterilerine tasarım, mutfak dolabı, banyo dolabı, gardrop, yemek odası mobilyaları, yatak odası mobilyaları, çocuk odası mobilyaları gibi konularda da destek vermektedir. Ayrıca bünyesindeki profesyonel kadro ile sadece mamulün işlenmesi aşamasında değil, sahip olduğu teknik bilgi ile tasarım sürecinde de müşterilerini yönlendirebilmektedir.


Duru Mutfak Mobilya, yenilikçi ve gelişime açık hizmet anlayışı ile müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi amaç edinmiş, çağın en son teknolojisini kullanarak sektörde fark yaratmayı başarmış bir firmadır.


Duru Mutfak Mobilya, projelerini zamanında ve istenilen kalitede teslim etme özelliği ile bilinir. Yaptığı imalatların sorumluluğunu taşır ve müşterilerine taşıdığı bu sorumluluğu hissettirir.


MOBİLYA ÜRETİMİ
Hammaddelerin ilk tedarikinden en son kalite kontrolüne kadar ödün vermeyen mükemmellik standartlarını karşılamaktadır.


KALİFİYE PERSONEL
Yüksek beceri ve eğitim sahibi personelimiz bugün endüstride rakipsiz durumda bulunan bir ürünün kalitesini temin etmektedir.


SÜREKLİ GELİŞİM
Yenilikçi tasarımları, usta teknikleri ve tüm parçalarını her tür tasarıma uygun şekilde özelleştirebilme yeteneği ile imal etmektedir.

http://www.durumutfakmobilya.com/1&m...dolaplari.html