Kocaeli 1,78 milyon nüfusu ve Türkiye nabız tutan sanayisi ile her geçen gün kendisinden daha da fazla söz ettirmektedir. Ekonomik alandaki istikrarlığı ve alanları sayesinde Türkiye siyasetine bile yön veren bir potansiye sahiptir. Böylesine önemli bir şehirden haberdar olmak ve Kocaeli'de olup bitenler hakkında fikir edinmek şüphesiz herkes için önemlidir.
Kocaeli haber alanında doğru, objektif ve güvenilir habercilik anlayışı ile hizmet veren Çağdaş Kocaeli sitesi ile vatandaşları başta olmak üzere Kocaeli'den haberdar olmak isteyen herkese bilgiler sunmaktadır.

Habere Dair Herşey
Kocaeli hakkında bilgi edinmeniz için sizlere Çağdaş Kocaeli sitesi en doğru bilgileri sunmaktadır. Site içerisinde arzu ettiğiniz her türlü haber değeri taşıyan bilgiye ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Kocaeli gazeteleri ile ilgili site içerisinde farklı bir kategori yer almaktadır. Böylelikle kolaylıkla gün içerisinde yayımlanan bölgesel gazetelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kocaeli son dakika haberleri alanında da saha da görev alan muhabirleri ve çalışanları sayesinde tüm haberleri en erken sizlere Çağdaş Kocaeli sitesi ulaştırmaktadır.

Haberin Doğru Adresi
Doğru ve tarafsız haberler okumak istiyor, Kocaeli ile ilgili her konu da her konuda bilgi edinmek istiyosanız gündeme dair herşeyin yer aldığı cagdaskocaeli.com.tr adresine erişim sağlamanız yeterli olacaktır. Alanında uzman editörleri ve tarafsız habercilik anlayışı ile siyaset başta olmak üzere ekonomi, spor ve gündeme dair herşeyi öğrenebilirsiniz. Mobil uyumlu site yapısı sayesinde akıllı telefonlarınız erişim sağlayabileceğiniz gibi bilgisayarlarınızdan da siteye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.