Günümüzde başta erkekler olmak üzere pek çok insanın en önemli problemlerinden biri de saç dökülmeleridir. Çoğu zaman kelliğe kadar ulaşan bu sorun, hemen hemen her erkek ve kadın için yaşamını olumsuz yönde etkileyen bir faktör olarak değerlendirilmektedir. Tam da bu aşamada, insanların özgüveni yüksek, daha mutlu bir yaşam sürdürebilmesi amacıyla hizmet veren Özel MediSistem Polikliniği, bir saç ekimi İzmir polikliniği olarak karşımıza çıkmaktadır.
Özel MediSistem Polikliniği, İzmir Alsancak’ta hizmet veren bir polikliniktir. Oldukça kaliteli bir hizmet sunan bu poliklinik, yalnızca saç ekimi değil, aynı zamanda saç dökülmesi konusunda da tedaviler yürütmektedir.
Özel MediSistem Polikliniği’nin ana prensibi, öncelikle hastaların saç dökülme nedenleri hakkında incelemelerde bulunarak sorun tespiti gerçekleştirmek ve bunun neticesinde de FDA onaylı cihaz ve tıbbi müdahalelerin ardından saç dökülmesi tedavisini tamamlamaktır. Ardından ihtiyaç duyulduğu takdirde FUE saç ekimi tedavisi uygulayan uzmanlar, bu işlemi yalnızca Özel MediSistem Polikliniği’nde oldukça steril bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Saç dökülmesi ve kellik ile alakalı her türlü bilgi ve randevu için medisistem.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 0232 440 60 60 numaralı hat üzerinden iletişime geçebilirsiniz.