P47 Bluetooth Kulaklık İncelemesi.

P47 kablosuz bluetooth kulaklık lar arasında fiyat performans oranı ile dikkat çekiyor. Fiyatının uygun olmasının yanında üstün özelliklerede sahip. Özellikere geçmeden önce kutu içeriğinden bahsedelim.

Kutudan bir adet P47 bluetooth kulaklık, bir adet kırmızı renk şirin bir aux ses kablosu ve bir adet micro usb şarj kablosu çıkıyor.

Kulaklık bluetooth 4.1 teknolojisine ilaveden EDR özelliğinede sahip. EDR teknolojsi bluetooth aygıtlara 3 kat daha hızlı veri transferi ve çok daha düşük güç tüketimi ile daha uzun batarya kullanımı sağlıyor. P47 ses kalitesi oldukça iyi. Bass sesler oldukça güçlü. Orta ve bass sesler iyi ancak tizler çok başarılı değil. Ama genel olarak ses kalitesi ortalamanın üzerinde. 300 liraya aldığım jbl kulaklıktan daha iyi bass verdiğini söyleyebilirim. Ürün 2-3 saatlik şarj ile ortalama 6-7 saat kullanım sağlıyor. Bu süre ortalama bir değer olduğundan bu açıdanda başarılı sayılır. Üründe TF yuvada mevcut. Microsd hafıza kartınızı bu yuvaya takarak mp3 formatındaki müzikleri dinleyebilirsiniz.

Üründe dahili fm radyoda bulunuyor. FM Radyo moduna geçince ilk başta kanalları ayarlamalısınız. Kanal ayarı için radyo modunda iken (hışırtı varsa doğru yerdesiniz) ortadaki play tuşunu basılı tutup bırakın ve taramanın tamamlanmasını bekleyin. Bu sürede kısa kısa radyo sesleri duyabilirsiniz. Bulduğu kanalları sırasıyla hafızaya alır. Sonrasında sağ sol tuşlarla kanal değiştirebiliyorsunuz.

Kutu içersinden çıkan aux kablo ile ürünü şarjı olmasa bile kablolu kulaklık olarak kullanabiliyorsunuz. Bu bence iyi bir özellik. Şarj bitebilir ama müzik bitmez.Ürün donanimmerkezi.com mağazamızda 48TL+KDV fiyatıyla satılıyor.

Tekniks.com.tr mağazamızdan veya diğer e-ticaret platformlarından alabilirsiniz.

https://www.tekniks.com.tr/u/p47-blu...ulaklik/78972/

https://urun.n11.com/kulaklik/p47-wi...stu-P200836021