4 sonuçtan 1 ile 4 arası
 1. #1
  Acemi Üye Array
  Üyelik tarihi
  Feb 2015
  Mesajlar
  8
  İtibar Gücü
  0

  Thumbs up Para Kazandıran Yatırım Firmaları ve Oyunlar (Tam Liste)

  Merhaba Arkadaşlar,


  Konu altında yatırım yaparak size para kazandıran yatırım firmalarını ve oyunları sizinle paylaşıyorum.
  Yeni güncellemeler oldukça aşağıdaki web sitemden takip edebilirsiniz


  http://www.internettenparakazan.iblogger.org


  YERLİ YATIRIM FİRMALARI


  AuTurk
  Yeni sayılan firmanın sitesine baktığımızda faaliyet alanları. Altın ticareti, bitcoin trade işlemleri, viop işlemleri, inşaat ve gayrimenkul olarak gözüküyor Ve firmanın Altınbank ve Altınmatik olarak 2 projesinn olduğu görülüyor.
  Yatırım Paketleri ve Kazanç Oranları:
  Alınan pakete göre geri ödeme süresi 6 ay. Minimum 500 TL den 50.000 TL ye kadar yatrım yapma imkanı sunan 6 farklı paket alma imkanınız var ve bunlar altınpaket olarak geçiyor. Ve tüm paketler size günlük %1 kazandırıyor.
  Örneğin minimum 500 TL lik Tanıtım Altın Paketi’ni aldığınızda 6 ay boyunca ayda 150 TL kazanarak toplamda 900 TL alıyorsunuz.
  50.000 TL lik en büyük yatırım paketi ise size aylık 15.000 TL ve toplamda 90.000 TL getiri sağlıyor.
  Daha ayrıntılı bilgiyi kendi sitesinden edinebilirsiniz.
  Kayıt olmak için:
  http://www.auturk.com/auturk/uye-ol-1446


  AltınBull
  Sitesindeki bilgilere göre firma faaliyetlerini şu şekilde özetleyebiliriz . İnşaat ve gayrimenkul , Bitcoin trade işlemleri, Altın trade işlemleri, Viop işlemleri
  Yatırım Paketleri ve Kazanç Oranları:
  Altınbull yatırımınız için ödemeleri 1 - 200 arası %0.5 ve 200 – 365 gün arası olan ödemeleri de %1 olarak yapıyor. Minimum 150 TL den başlayan ve 150.000 TL ye kadar olan 9 farklı yatırım seçeneği var ve aldığınız paketler altın paketleri olarak adlandırılıyor.
  Üstte belirttiğim kazanç oranları standart olmakla birlikte minimum 150 TL lik paket alındığında bunun 12 ayda geri dönüşü 390 TL . Ve en üst paket olan 150.000 TL lik pakette de 390.000 TL olduğu görülüyor.
  Üyelik için :
  Altin Bull
  GÜVENİLİR YATRIM TAVSİYE EDİLEN OYUNLAR  AnadoluFarm
  – Kişisel olarak beğendiğim, ÇiftlikBank'tan sonra en yüksek ikinci yatrıma sahip olduğum ve kayıt olmanızı şiddetle tavsiye ettiğim oyunların en başında geliyor. Sebeplerini aşşağıda !


  – Tüzel kişiliğe sahip bir oyun ve sahipleri “Ekolium Anonim Şirketi” olarak geçiyor.
  – 5000 TL üzeri yatırımlarınıza teğminat senedi veriliyor !
  – Şirketin facebook sayfasını da takip ederseniz Restorant açma gibi reel yatırımlarını ve bayilerini görebilirsiniz.
  – Destek hatları ve facebook sayfaları kolay ulaşılabilir ve neüdüğü belirsiz oyun sitelerindeki gibi kendilerini gizlemiyorlar.
  Bu oyuna yatırım yapanların sayısı çok fazla ve sitesine her giriş yaptığımda günlük ödeme talebinde bulunanların listesine bakıyorum da , 300 liralar, 500 liralar, 1500 liralar çekenler, yani oyuna çok yüksek meblağlar yatıran ve dolayısıyla da böyle yüksek kazanç elde eden insanlar var. Zaten internet camiasında da en güvenilir oyunlar arasında baştlarda gösterilen oyunlardan biri. Oyunda para birimi GP (Gerçek Para) olarak geçiyor ve gerçek Türk Lirası’na tekabül ediyor. Oyunda minimum para çekim tutarı 100 TL.


  Üyelik Linki: https://goo.gl/68v6GY
  Alternatif Linkler:
  Link.TL - Earn money on short links!
  BCVC Shortener


  CuuzKet (Market Land)
  İnternetteki birçok kaynak tarafından güvenilir yatırım tavsiye edilen oyunlar arasında gösterilen CuuzKet isim ve website görünümünü güncelleyerek Market Land olarak değiştirdi. Şimdilik ufak ta olsa bir yatırıma sahibim. Cuuzket’in sahiplerinin market zinciri kurma projoleri var. ÇitlikBank ile benzer yanı depo sisteminin olması. Bu iki oyunda depo handikap gibi görünebilir ama bu oyunda gördüğüm kadarıyla Çiftlikbank gibi diğer oyunlara göre çok daha fazla kazandıran bir oyun.


  Üyelik Linki: https://goo.gl/2MfkYj
  Alternatif Linkler:
  Link.TL - Earn money on short links!
  BCVC Shortener


  Ongünlük (BRKT COIN)
  Internetten para kazandıran oyun formatında faliyete geçen Ongunluk sonradan yeni bir yapılanma ile kendi yerli coinlerini çıkartma ve trade işlemine soyundu. Yeni formatına geçmeden önce 70 TL yatırım yaptığım site de şuan 213 brkt coinim var ve trade işlemleri başlar ve değeri 1 TL seviyesi olursa 213 Liram olmuş olacak 😊 Gelecekte bu yerli coin değeri ne şekilde bir grafik gösterir, çok değerlenirmi bilemiyorum ama bakalım zaman gösterecek herşeyi.


  Üyelik İçin: https://goo.gl/nkLm3U
  Alternatif linkler:
  Link.TL - Earn money on short links!
  Ongünlük REF


  Benim Çiftlik
  Benim Çiftlik sahiplerinin gerçek çiftlikleri var Çiftlikten Evinize isimli bir web siteleri aracılığı ile çeşitli ürünlerin satışını yapan yatırım ve kaynaklarla gittikçe büyüyen bir firma. Sizde yatırımcı olarak bu gruptaki diğer firmalarla birlikte buna da yatırım yaparak devamlı gelir elde edebilirsiniz. Gördüğüm tek eksiklikleri oyun sitelerinin arayüzü biraz amatörce hazırlanmış. Ama bu sizi güven konusunda yanıltmasın.
  BONUS
  Günde bir kere bonus kazanma seçeneği var.
  Üyelik İçin: https://goo.gl/MxqUZK
  Alternatif link: Link.TL - Earn money on short links!


  Çılgın Geri Dönüşüm
  Site sahiplerinin Whatsapp grubunda aldığım bilgiye göre kazançlarını Bitcoin borsasında değerlendiriyorlar ayrıca da oyunun isminden de anlayacağnız üzere bir geri dönüşüm fabrikası aracılığı ile de kazançları var. İnsanların grupta sorduğu sorular doğrultusunda site olurda ilerde kapanacak duruma gelecek olsa bile yatırımcıların ana paralarını ödemeyi garanti ediyorlar.
  Çılgın Geri Dönüşüm’ün avanjlı yanı diğer oyunlarda satın aldığınız bir hayvanın yani yatırımınızın ömrü 365 gün iken bu oyunda yatırım yaptığınız her granül paketinin ömrü 600 gün ! Bu da 600 gün boyunca devamlı kazanç demek.
  Üyelik İçin: https://goo.gl/w5s7e7
  Alternatif Linkler:
  Link.TL - Earn money on short links!
  Cilgin Geridonusum REF

  Usta Çiftlik
  Biraz karışık arayüzü var. İlk olarak bende şaşırmıştım. Ama günlük olarak kazandığınız sütleri (şişeleri yani) ilk olarak siteye giriş yaptığınızda Ahır linkine tıklayıp topluyorsunuz. Ardından anasayfaya gelip sahip olduğunuz ineğe (ineklere) göre “Sat” butouna basarak satıyorsunuz. Yapılabilir diğer bir oyunda bu.
  Üyelik İçin: https://goo.gl/EBPshJ


  YATIRIMLA KAZANDIRAN DİĞER OYUNLAR (PONZİ)

  Düzgün ödeme yapıyor olsa da geleceği belirsiz, yüksek yatırımdan imtina etmeniz gereken siteleri burada paylaşıyorum. Bu kategorideki oyunlara yatırım yapacaksanız kaybedince üzülmeyeceğiniz miktarda yatırım yapın derim, fazla değil. Çünkü hepsi ponzi sistemiyle işliyor !

  Keçiler
  Keçiler oyunun sahipleri kazanç prosedürü ile ilgili devamlı değişiklik yapıp durdular. En son en az 20 TL yatırım ile 600 TL kazaniliyorken şuan yeni bir düzenleme ile yatırıma göre kazanç miktarlarını değiştirdiler. Son durum 20 - 49 Tl arası 100 TL maksimum kazanç ve aylık 15 TL limiti koydular. Tabi yatırım oranınız yükseldikçe maksimum kazanç liminiz ona göre artıyor siteden ayrıntılı bilgili alablirsiniz eğer kayıt olup yatırım yapmayı düşünürseniz.
  Üyelik İçin: https://goo.gl/gB5Vu2

  Ultra Marinam
  Yatırımsız 300 TL kazanabiliyormuşsunuz. Bu site ponzi belli. Ama Nasrettin Hoca'nın gölü mayalaması gibi "ya tutarsa " diyerek, yatırım yapmadan filo sayımı arttırmaya ve bahsedilen 300 TL seviyesine gelip paramı çekmeye çalışacağım. Sizde yatırımsız denemek isterseniz buyrun üyelik linki
  Üyelik İçin: https://goo.gl/F2Rgvf

  Çiftlik Yerim
  Site arayüzünü güncelleyen sitelerin arasında bu da. 7 saatte bir siteye girip kazancınızı toplamanız gerekiyor aksi taktirde duruyor.
  Üyelik İçin : https://goo.gl/E9VdX5

  Gerçek Çiftlik
  Siteyi yapan kişi (muhtemelen bir ergen) Türkçe'yi Tanzanya'da öğrenmiş sanırım çünkü kullandığı Türkçe kelime yada deyimler hep hatalı. Şirket bünyesinde olmayan bir şahıs oyunu. Bununda ponzi olduğu belli. Bonus olarak günlük 500 puan veren bir bonusu var ama yatırım olmadan kazanç çok zor. Eğer riske edebileceğiniz paranız varsa yatırım deneyebilirsiniz. Çünkü ödeme yapıyor(muş) site.
  Üyelik İçin: https://goo.gl/5zBmFU

  ÖDEME YAPMAYAN DOLANDIRICI OYUN SİTELERİ


  Çılgın İnekler
  Cüceler
  Harikaciftlik
  Çiftlik Geliri
  Uzun bir süre ödeme yaptıktan sonra patlayan bir site. Şuan site ödeme talepleri yapan hesaplar için ödeme yapıldı olarak gösterip ödemeleri yapmıyormuş. Herkes şikayetçi
  MilkaBank
  Çiftlik Geliri ve MilkaBank'ın sahipleri aynı ve uzak durulması gereken siteler arasında yerlerini aldılar.

  Cash Çiftlik
  Deneme için 50 TL papara aracılığı ile yatırayım dedim. Diğer oyunlarda ödeme bildirimi yaptığınızda kısa sürede hesabınıza geçerken bunda geçmedi. destek mail adresine mail gönderdim ve site içi online destek mesaj kısmından da mesaj attım ama ertesi gün oldu hala param hesabıma geçmedi. Zaten bu online destek kısmı hep offline gözüküyor. 0 850 li destek hattını arayayım dedim. 09:00 - 18:00 arası hizmet verdiğini söyleyen destek hattını sabah 9:30 da aradığımda telefon açıldı ama arka planda horlama seslerine benzer garip sesler verip bir süre sonra ses kesildi. Bakalım bugün param hesabıma geçecekmi !?! Yani anlayacağınız destek hattı , mail vs hep göstermelik... Site sahibi güya butip yatırım oyunlarına yatırım yapıp para kaybettiği için yatırımcılarını mağdur etmeme düsturu üzerine siteyi açmış internetten okuduğum kadarıyla ama üye çekmek için sıkılmış bir palavra olarak görüyorum. Bu bana da ders oldu. Bir sitenin müşteri hizmetleri kolay ulaşılabilir ve ulaştığında da ilgili değilse o siteden uzak duracaksın !!!

  Anzerler
  Yatırımlıları da yatırımsızları da yeni siteye geçme sürecinde mağdur ettiler. Bu kişilerden biri de benim. İyi ki yatırım yapmamışım diyorum ama emeğim boşa gitti. Beş para etmez uzak durulması gereken bir oyun !
  Ağaçlar
  Somaminers


  Konu ile ilgili refsiz linkler:
  www.auturk.com
  Altin Bull
  Anadolu Farm | Oynayın kazanın!
  www.cuuzket.com
  www.ongunluk.com
  www.benimciftlik.com
  www.cilgingeridonusum.com
  www.ustaciftlik.com
  www.keciler.net
  Yönlendir
  www.ciftlikyerim.com
  Gerçek Çiftlik

 2. #2
  Acemi Üye Array
  Üyelik tarihi
  Jan 2019
  Mesajlar
  5
  İtibar Gücü
  0
  bu tür oyunlar evet dendiği gibi kandırıyorlar

 3. #3
  Acemi Üye Array
  Üyelik tarihi
  Dec 2018
  Mesajlar
  5
  İtibar Gücü
  0

 4. #4
  Acemi Üye Array
  Üyelik tarihi
  Sep 2021
  Mesajlar
  1
  İtibar Gücü
  0
  Selam. Bu çok ilginç bir seçim. Bir de yeni bir hizmet eklerdim https://most-bet-giris.com/ müthiş bir para çekme hızına sahipler. Freespinlerden fazla para alamadım ve deniz kenarı gezisi için para ayırabildim. Sanırım şu andan faydalanmalıyım ve sonra bu hizmetle ne olacağı belli değil.
  Konu DrucillaCorker tarafından (12-09-2021 Saat 22:04 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. MotorMoney para kazandıran oyunlar / Ödeme Kanıtlı
  By metrix32 in forum İnternetten Para Kazanma
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 05-05-2018, 13:43
 2. En çok para kazandıran siteler
  By metrix32 in forum İnternetten Para Kazanma
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 27-07-2017, 23:22
 3. Para kazandıran site
  By eysan25 in forum İnternetten Para Kazanma
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 16-02-2012, 21:05
 4. para kazandıran siteler....
  By temizpara in forum İnternetten Para Kazanma
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 07-08-2007, 20:04

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  


Donanım forumu - Byte Hesaplayıcı - Notebook tamir Beşiktaş - beşiktaş bilgisayar servisi - beşiktaş bilgisayar servis - beşiktaş notebook servisi - beşiktaş servis - Beşiktaş Kamera Kurulumu - oyun
 

SEO by vBSEO 3.6.0 RC 2