Yeni Philips 34 inçlik QHD ekran ile
daha fazla yaratıcılık için daha fazla alan
• 34 inçlik UltraWide ekran, büyük resmi deneyimlemeniz için panoramik görüntüleme sağlıyor

• Brilliant CrystalClear QHD, grafikleri ve görüntüleri canlandırıyor

• Çoklu görev yürütme maksimumda


34 inçlik yeni BDM3470UP
Amsterdam, 12 Mart 2015: Lider teknoloji şirketi ve Philips Monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, Philips UltraWide ekran ürün grubunun yeni üyesi ile karşınızda. Büyüleyici bir görüntüleme deneyimini garantileyen 34 inçlik yeni BDM3470UP ekran, grafik ve görüntüleri canlandırmak için Quad HD çözünürlük sunuyor. UltraWide panoramik masaüstü ise parlak fikirleri yönetebileceğiniz geniş bir alan sağlıyor ve zengin ayrıntılara sahip netlikle birkaç pencere yan yana kolayca görüntülenebiliyor.
AH-IPS teknolojisine sahip panoramik CrystalClear Performans
Bu yepyeni Philips ekran, 178° görüntüleme açısında bile renklerin tutarlı bir parlaklıkta ve doğrulukta olmasını sağlayan gelişmiş AH-IPS LED panellere sahip. Ayrıca 34 inçlik BDM3470UP, kullanıcılara parlak fikirleri için gerekli alanı sağlayacak kadar büyük. UltraWide 21:9 panoramik görüntü, yan yana koyup karşılaştırmalar ya da bir dizi uygulamayı içeren yoğun çoklu görev yürütmeler için çoklu pencerelerle çalışacak alanı sunuyor. 3440 x 1440 piksellik CrystalClear Quad HD çözünürlük, ince detayları benzersiz bir netlikte yakınlaştırmayı mümkün kılıyor. Üstelik daha fazla parlaklık ve renk doğruluğu için bu yeni ekranda Philips SmartUniformity modu da bulunuyor: Bu mod, sadece renk doğruluğunu değerlendiren bir metrik ile, en az %95 iyi dağılmış parlaklık sunacak şekilde ayarlandı.

Kolayca bağlan ve keyfini sür
Ekran ailesinin diğer üyeleri gibi, 34 inçlik bu yeni ekran da bağlantılar açısından güçlü. HDMI, mobil içeriğin keyfini büyük ekranda çıkarmak için MHL, DisplayPort, DVI ve VGA’nın yanı sıra aynı zamanda süper hızlı veri transferi için USB 3.0 desteğine de sahip. Bu bağlantı seçeneklerinden yararlanan yeni ekran, ayrıca kullanıcıların eş zamanlı olarak iki cihazda –örneğin PC ve dizüstü bilgisayar- çalışmalarını sağlayan ve iki farklı kaynaktan gelen içeriği görüntülemek için UltraWide ekran alanını ayıracak MultiView teknolojisine de sahip.
34 inçlik yeni Philips BDM3470UP ekran, Nisan ayından itibaren KDV dahil 3999 TL fiyatından büyük elektronik mağazalarda bulunabilir.

Teknik Özellikler – Philips 34 inç BDM3470UP ekran
LCD panel tipi, ölçüsü AH-IPS LCD
Arka aydınlatma teknolojisi W-LED
Panel ölçüsü 34 inç / 86.7 cm
Optimal çözünürlük 3440 x 1440 @ 60 Hz
Görüntüleme açısı 178º (H) / 178° (V), @ C/R > 10
Parlaklık 320 cd/m²
Renk sayısı 1.07 milyar renge renk desteği
Bağlantı · USB: USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 2 + hızlı şarj
· Sinyal Girişi: VGA (Analog ), DVI-Dual Link (dijital, HDCP), DisplayPort, MHL-HDMI (dijital, HDCP)
· Sync Girişi: Ayrı Sync, Sync Yeşil
· Ses (Girişi/Çıkışı): PC ses girişi, kulaklık çıkışı
Sürdürülebilirlik Çevre ve enerji: EnergyStar 6.0, EPEAT Gold, TCO Edge, RoHS
•Geri dönüşümlü ambalaj malzemesi: 100%
•Tüketici sonrası geri dünüştürülmüş plastik: 65%
•Spesifik Maddeler: PVC / BFR içermeyen kasa, cıvasız, kurşunsuz
Uygunluk ve standartlar Düzenleyici makam onayları: CE İşareti, FCC B Sınıfı, SEMKO, cETLus, CU-EAC, TCO 6.0, EPA, PSB, WEEE, CCC, CECP, KC, BSMI, TUV Ergo, TUV/GS, VCCI, PSE

Yüksek çözünürlüklü görselleri buradan indirebilirsiniz:
Index of /Philips/BDM3470UP.