10 TB bir diskte sektörün en düşük toplam sahip olma maliyetini sunan yeni 10 TB Enterprise Capacity 3.5 HDD ile müşterilerinize kapasite ve verimliliğin rakipsiz bir birleşimini sunun.
Seagate'in, günümüzün özel ve genel bulut tabanlı veri merkezlerinin büyüyen depolama gereksinimlerini karşılamak için büyük kapasiteyi sektörün en düşük güç/TB ve ağırlık/TB oranıyla birleştiren ilk 10 TB işletme kapasiteli sabit disk sürücüsünü kullanıma sunduğunu duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. 10 TB diskte sektörün en düşük toplam sahip olma maliyetini sunan Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD, depolama alanına ihtiyacı olan müşterilerinize kapasite ve verimliliğin rakipsiz bir birleşimini sunmanızı sağlar!
Müşterinin Daha Yüksek Kapasite, Daha Düşük Toplam Sahip Olma Maliyetine Yönelik İhtiyacı Artıyor

Müşterilerinizin verileri katlanarak büyüdüğünden ve daha fazla veri merkezlerine ihtiyaç duyduklarından, depolama için daha düşük toplam sahip olma maliyetine yönelik talepleri hiç olmadığı kadar yüksek. Yeni Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD, daha az güç harcayan ve daha az yer kaplayan yüksek kapasiteli depolama çözümleri sunarak müşterilerinizin depolama kapasitesini ve yoğunluğunu artırmasını ve veri merkezlerinin kapladığı alanı ve maliyetleri azaltmasını sağlar.
Gelişmiş Teknoloji Verimlilik ve Sektörün Övgüsünü Kazanıyor

Enterprise Capacity 3.5 HDD, helyum yalıtımlı disk teknolojisini sunan ilk Seagate diskidir; disk helyumu yalıtarak tabla üzerindeki sürtünmeyi ve direnci azaltan türbülanssız, sessiz bir ortam oluşturur. Disk, bulut veri merkezlerinin artan veri hacimlerini daha hızlı bir şekilde yönetmesini sağlamak için gelişmiş önbellek algoritmalarıyla performansı artırır. Diğer özellikler arasında müşterilerinizin boşta kalma süresi boyunca güç ve soğutmayla ilişkili sürekli maliyetleri yönetmesine ve azaltmasına yardımcı olan Seagate PowerChoice™ teknolojisi ve daha fazla verimlilik için disk IOPS'sini optimize eden Seagate PowerBalance™ bulunur.
Performans ve verimlilikte bu gelişmeler dikkate alınınca, küresel işletme liderleri Alibaba ve Baidu'nun şu övgüleri sürpriz olmaz:
[Alibaba'dan] “Müşteriler daha fazla dijital içerik oluşturdukça tüm veri merkezleri sıra dışı miktarlarda verileri verimli bir şekilde depolamak için uğraşıyor. Seagate’in yeni 10 TB HDD'si, depolama yoğunluğunu artırmak, büyüyen depolama ihtiyaçlarımızı karşılamaya yardımcı olmak ve gelişmiş performans kapasitesi sunmak için devrim niteliğinde yeni bir çözüm sunuyor.”
[Baidu'dan] “Günümüzde veri büyümesi giderek daha hızlı arttığı için sürekli olarak daha düşük masrafla daha iyi performans sunan depolama çözümleri arıyoruz. Seagate'ten yeni Enterprise Capacity HDD, performans, güç ve ağırlıkta geliştirmelerle inanılmaz bir kapasite sunarak bu talepleri karşılamamızı ve veri merkezlerimizi revize etmeden maliyetlerimizi önemli ölçüde azaltmamızı sağlıyor.”