3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    DM Sever Array metrix32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtibar Gücü
    13

Arrow Clixsense yenilikleri

Clixsense yenilikleri

8 yıldır sorunsuz ödemelerini yapan clixsense sitesinde önemli değişikliler uygulandı. Yaklaşık 1 hafta önce clixsense
    sitesi yeniliklere uğrayacağını ve bir takım önemli değişiklerin olacağını bildirmişti. Değişikler 17 temmuz 2017 de
    uygulandı. Clixsense halen kendine benziyor sadece bir takım değişikler yeni görünüm ve yeni bannerler yer almaktadır.
    Clixsense hyeniliklerinin en önemlisi bundan sonra artık bir ptc sitesi değil gpt sitesine dönüşmüşdür. Üzülmeyin bu
    demek değildirki siteden para kazanamayacağız. Diğer kazanç yöntemlerine ağırlık veriliyor, anketlerden, vidyo
    izlemelerden, benzeri çeşitli görevler yaparak halen siteden sorunsuz para kazanabilirsiniz..

Clixsenseye gelen önemli değişikler buradan..

İtibar Gücü
    13
    Clixsense ödemeleri $25.18 - 20.11.2017

Clixsenseden yeni bir ödeme daha, $25.18 ödemeler anında değil 4 - 5 günde geliyor ama her zaman olduğu gibi geliyor.

Clixsense ödemeleri $25.18 - 20.11.2017

Dikkat ederseniz yüksek kazançlı ptc siteleri bir müddet sonra ödemezler veya kapatırlar.. Eğer ptc de sadece tıklamakla
    yetinirde başka işler yapmazsanız tabiki fazla para kazanamazsınız.! Her sitede nerdeyse bu işler böyledir,. Çok para
    kazanmak için kısaca ekstradan çalışmak veya yatırım yapmak gerekiyor. Örneğin ref kiralayarak, premium üyelik yükseltilerek,
    offers ve görevleri yaparak, vidyo izlemeler, günlük anketler vs vs.. Konudada bahsettiğim gibi sitede bir sürü kazanma
    yolları var bunlardan hiç birini yapmazsanız elbette az kazanırsınız. Ne ekersen onu biçersin hesabı..

Clixsense kendini yeniledi aynı anda kazançlarda yenilendi, alttaki resiumde gördüğünüz gibi sırasına göre gidelim.
    Referral Signups yazan yerden referans komisyonu olarak $2 dolar geliyor ama nasıl geliyor? Refinizin en azından $5
    dolar kazanması gerekli. Clixsense Offres and Surveys burada refinizin yaptığı anketlerden %20 komisyon alırsınız.
    Örnek $2 dolarlık bir anketten size $0.40 dolar komisyon gelir. CrowdFlower Task yani yapılan crowdFlower görevlerinden
    size %20 referans komisyonu gelir. Yapılan diğer görevlerdende %20 gelmektedir, eskiden bu kadar fazla komisyon
    kazanamıyorduk reflerden. Clixsense artık görev yapabilen anket yapabilen aktif kullanıcılar arıyor, karşılığınıda veriyor.

Bu yüzden bu siteden iyi bir ek gelir elde etmek istiyorsanız aktif referans bulmanız size daha çok kazanç getirir.
    Biraz önce bahsettiğimiz gibi gelen yeniliklerde komisyon kazançlarıda bir hayli artırıldı. Bunu yapabilmek için
    refler hakkında bilgilere sahip olmanız gerekir. Ptc/Gpt veya yatırım sitesiyle uğraşan herkesin bilmesi gereken
    faydalı bilgiler. Bolca referans bulmak için öncelikle bedava referans nasıl bulunur bilmeniz gerekir. Referans
    bulmanın bir çok yolları var., biz bunların hepsini denedik ve olumlu sonuçlar aldık, cevaplar alttaki konularda.
    Alttaki konular kendi tercübelerimize ait ve hepside kendi konularımız, maksat sizlerle paylaşmak bu işleri
    bilmeyenler arkadaşlara faydalı olmak. Kısaca 100 lerce bedava referans bulmak istiyorsanız, işin tekniğini
    ve taktiğini bilmeniz gerek, gerisi kolay. Elbette işi biliyorsanız uygulaması çok daha kolay olacaktır..

Bütün referans konuları altta referans kategorisinde toplanmıştır.
    referans Arşivleri - Popüler Yatırım Siteleri

Az kaznanıyorum diyenler önce yukardaki yazdıklarıma bir göz atmalarını dilerim. Bazen az bazende çok kazanıyoruz
    siteden ama sonuçta kazanıyoruz, bu sitede ödemeler her zaman geliyor..

Paranız 8$ dolara ulaşdığında çekebiliyosunuz.
    Ödemeler: Payza, Payoneer, Skrill veya Tango Card
    8 level referans kazanç
    Günlük bonus

NOT:
    Konumuz Clixsense ödemeleri ama dikkat ederseniz her bir ödeme yayınladığımızda aynı anda sitede olan biten gelişmeleri
    ve yenilikleride yayınlıyoruz. Bu yüzden yayınladığımız ödemeleri takip ederek sitedeki olan biten gelişmelerin ve
    yeniliklerin farkında olursunuz.

Üye olmak için tıklayınız
    http://www.clixsense.com/?3268082

Clixsense Yenilikleri
    Clixsense değişiklikleri - Popüler Yatırım Siteleri

Geniş bilgi altta
    Clixsense + Ödeme Kanıtları - Popüler Yatırım Siteleri

Hepinize Bol Kazançlar Dilerim..

İtibar Gücü
    13
    Clixsense Tango Card Ödeme $140

Uzun süredir ödeme çekmedim clixsense,den daha doğrusu bekledim zamanla belki daha iyi ödeme alternatifleri çıkar diye.
    Bildiğiniz gibi önceden paypal,dan çekiyorduk daha sonra payzadan çekmeye başladık, şimdi artık paypal, payza yok ama altta
    gördüğünüz 5 çeşit ödeme şekli bulunmakta, hatta ben bu parayı skrill, den çekecektim ıyıkı çekmemişiyim. Tango Card, dan
    çektim bu sefere ve sanırım artık bundan sonra clixsense ödemeleri Tango Card, dan olacak.

Tango Card (Visa Debit) ödemeler için şahane bir çözüm, cebinizde nakit para gibi istediniz yere Tango Card ile ödeme
    yapabiliyorsunuz. Örneğin netten birşeyler aldınız ve ödeme seçeneklerinden visa kart, master kart gibi ödeme seçeneğini seçip
    ödemenizi yapabilirsiniz. Diyelim size bitçoin lazım bu kart ile ödeme yapabilirsiniz veya payeer hesabınıza para gerekli
    burayada karttan para yükleyebiliyorsunuz. Buna benzer bir sürü seçenekler bulunmaktadır yani kartınız nerdeyse heryerde geçerli.

Tango Card hakkında detaylı anlatım hazırladım artık bundan sonra clixsenseden sorunsuz paranızı çekebilirsiniz. Kısaca tango
    card 1 defalık, yani $50 dolarlık bir kart $50 doları kullandıktan sonra çöpe atabilirsiniz. Her bir para çektiğinizde size yeni
    kart gelir. Tango Card,ın süresi var 7 ay içinde kullanmanız gerekir. Ben elektronik olarak çektim yani emailinize geliyor cart.
    İsterseniz hakiki kart isteyebilirsiniz $3 dolar karşılığında o zaman kart adresinize geliyor geliyor ve istediğiniz zaman
    herhangi bir para çekme makinelerinden çekebilirsiniz veya alış veriş yaptığınızda kart ile ödeme yapabilirsiniz.

Halen üye değilseniz üye olmak için tıklayınız
    http://www.clixsense.com/?3268082

Refsiz Link
    http://www.clixsense.com

Detaylı anlatım burada
    Clixsense Ödeme Kanıtlı - Popüler Yatırım Siteleri

Hepinize Bol Kazançlar Dilerim..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)