SignUp Bonus $5 İlk 2000 Kişiye

Yeni bugün açılan bir ptc sitesi ve SignUp Bonus $5 dollar veriyor, ama Sınırlı ilk 2000 kişiye 1 haftalık
golden üyelik ve $5 dolar bedeava. Ayrıca tıklamalar iyi kazandırıyor, ilk başlayanlara ilk triklamada $5 dolar veriyor,
kısaca hemen bedava $10 dolarınız oluyor. Arkadaşlar muhtemelen yakında scam olacak sitelerden ama daha yeni açıldı sizlere
yatırım yapın demiyorum, sadece fırsatlardan yararlanın.

Alttakiler tıklanacak reklamlardan bazıları, işaretli yerde şimdi 2 tane $5 dolarlık reklam var bunada tıkladım. Şimdi siteye
girdim tekrar $5 dolarlık bir reklam daha gelmiş, anlaşılan 1 haftalık golden üyeliğimiz devam ettikçe bize her gün $5 dolarlık
tıklamalar gelecektir..

Arkadaşlar para kazan işleriyle uğraşanlar bilirler daha iyi kazanabilmek için çoğu siteye referans bulmak gerekiyor. İşte size
bir fırsat üye olun dolarları kapın, şimdi üye olduk ve bu paraları nasıl harcamalıyız ben size imkanları sunayım. Üstte advertise
yazan yere tıkladığınızda alttaki sayfa gelir, vereceğimiz reklamlar burada. Burada en uygun reklam olarak ptc veya fixed ptc
reklamı verebilirsiniz. Fixed,in anlamı günlük oluyor, bu reklam türünü seçerseniz reklamlarınız 1 gün gösterilir. 1 günlük $9
dolar gösteriyor ama $3 dolara, da var günlüğü, saniyesi daha düşük oluyor. $9 doların üstüne tıkladığınızda diğer seçenekleride göreceksiniz.

Banner reklamida verebilirsiniz secenek sizin.

NOT: Son olarak site hakkında bir değerlendirme yaparsak buna benzeri siteler genelde fazla dayanmaz hemen scam
olurlar. O zaman uğraşmaya deymez aslında.! Değmez şu anlamda bu siteden ödeme almak gibi bir niyetimiz yok.!! Neden çünkü yakında
scam olacağını biliyoruz ama sadece sitenin verdiği ganimetlerden yararlanacağız, hepsi bu. Bu anlamda siteye girin bedava
reklamlarınızı verin, site dayandığı yere kadar bizde bedava reklam vermeye devam edeceğiz.. Örneğin rotate4all linkini
burada yayınla 1000 lerce tıklama ve para getiriyor..

Üye olmak için alttaki linke tıklayınız
RepBux.com - View Ads - Make Money Online !

Refsiz Link:
RepBux.com - View Ads - Make Money Online !

Hepinize bol kazançlar