C@GL@R ile troobxsquad arasındaki sohbet

2 Ziyaretci Mesajı

  1. vede oyunda pc kasıor normalde hiç kasmazdı
  2. sa size bişey sorucaktım acil cevap verirseniz ck sevinirim ben yeni leptop aldım 3 hafta felan oldu bugune kadar gayet hızlıydı hatta ucuyordu dun pc kapattım gece guncellestirmeleri yükledi ve kapandı oglen okuldan qeldim pc yi actım oyuna girdim cok yavas giriyor ben normalde 3-4 sn de girioyrdum 1-2 dk da giriyor siz böle bi yazı yazmıssınız CTRL+ALT+DEL yapın. Çıkan ekranda "işlemler" menüsüne gelin. Bu ekranda alt kısımda CPU kullanım değeri yazıyordur. Arka planda hiç bir program açık değilken ortalama 0-5 arası değer alacaktır. Eğer bu değer daha yüksekse veya dalgalanıyorsa ( inip-çıkıyorsa ) Yansıma adı altın CPU değeri en yüksek olan işlemleri tek tek buraya yazın. Büyük ihtimalle arka planda program/programlar çalışıyordur. Ona göre yardımcı olmaya çalışalım..

    işte benimde cpu hiç bişey acık deilken 36 -29 32 felan değişip duruyor oyun felan acık deil sadece interet sayfası acık bana bi çözüm bulabilirmisiniz acil cvp bekliyorum ?
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 2 of 2


Donanım forumu - Byte Hesaplayıcı - Notebook tamir Beşiktaş - beşiktaş bilgisayar servisi - beşiktaş bilgisayar servis - beşiktaş notebook servisi - beşiktaş servis - Beşiktaş Kamera Kurulumu -
 

SEO by vBSEO 3.6.0 RC 2