Site Adresi Adı : Kuaför Oyunları

Site İçeriği : Çocuklar için Kuaför Oyunları

Site Açılış Tarihi : 2008 Mart

Site Tanıtımı : Kuaför Oyunları sitemiz 2008 yılında açılmıştır daha sonra 2010 yılı yaz aylarında site güncellenerek yeni tema yapılarak yenilenmiştir. yeni temasıla birlikte siteye ek özelliklerde getirilmiştir. Örnek verecek olursak üyelik sistemi getirilmiştir.

Üyelik sistemi ile çocuklar sitemize üye olarak, kendi aralarında mesajlaşabiliyor ve aynı zamanda en sevdikleri oyunları favorilerine ekleyerek kolayca sevdikleri oyuna ulaşabiliyolar. ( Arama Özelliğide yaparak istediginiz oyunun ismini yazarakta kolayca bulabilirsiniz. ) aynı zamanda Facebook vb. sitelerdeki arkadaşlarına Paylaş butonunu kullanarak Arkadaşlarınada oyunu gösterebiliyorsunuz.

Oyunlardan Bahsedecek olursak sitemizde Kuaför Oyunları katagorisine benzer Kuaför Oyunu ve Makyaj oyunları katogorisi bulunmaktadır.

Oyun severler bu sitede farklı katogoride yemek oyunları, giydirme oyunları, sue oyunları ve zeka oyunları gibi eğlenceli bir çok oyun bulabilirler.

Sitemiz Her gün editörlerimiz tarafından yeni oyunlar eklenmektedir oyunlar özellikle siz oyun severlerin ilgisini çekecek güzel oyunlar seçiliyor. Oyunlara yorumlarda yazabiliyorsunuz.

Sitemiz yeni teması ile harika bir durumda hizmetinizde.

İyi günler. Saygılarımla..

Siteden Alıntı Resim :