yuvarlak_krem_harfli_hal_3_2.jpgÇocuk odaları ufak dokunuşlarla çok daha zarif ve sıcak hale getirilebiliyor. Bazı ürünler var ki hem çocuk odalarının olmazsa olmazları arasında yer alırlar hem de çocuk odalarının çok daha estetik bir hal almasını sağlarlar. Çocuk odası halısı bu ürünlerden birisidir. Çocuklarınızın keyifli dakikalar geçirmesini, üzerinde rahtça oyun oynarken, istirahat ederken aynı zamanda zeminin soğuğunu çekmemesini halılar sayesinde sağlayabilirsiniz. Archi Mommies, çocuklarınızın, gençlerinizin odaları için birbirinden şık çocuk odası halılarını tercihe sunuyor. Firmanın sitesi üzerinden ürünlerini inceleyebilir, çocuklarınızın odaları için dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Çocuk Odası Halısı Modelleri

Bebeklerin, çocukların bağışıklık sistemi gelişme evresinde olduğu için onların yaşam alanlarında tercih edilecek ürünlerde görsellik kadar sağlık ve hijyen yönüne de dikkat etmek gerekir. Bu açıdan çocuk odası halısı çeşitlerinin son derece kaliteli olması, olabildiğince doğal olması gerekir. Archi Mommies bu açıdan en kaliteli, en sağlıklı ürünleri tercihe sunuyor. Firmanın sitesinde bulanan çocuk odası halısı çeşitlerinin bazıları şunlardır:

· Universe halı,
· Milk way halı,
· Yıldızlı halı,
· Vintage halı,
· Melek kanatlı halı,
· Puantiyeli halı,
· Puanlı halı,
· Zigzaglı halı,
· Yuvarlak halı,
· Kalp halı,
· Bulut halı,
· Terrazzo halı,
· Geometrik halı,
· Dye halı,
· Yaprak halı,
· Örgü halı,
· Bereber halı vd.

Sağlıklı ve Yumuşacık Çocuk Odası Halısı Çeşitleri
Firmanın çocuk odası halısı çeşitlerinin her birinde doğal boyalar kullanılmıştır. %100 pamuktan üretilmişlerdir. Bu yüzden ham sağlıklı hem hijyenik hem de yumuşacıklardır. Çocuklarınızın, bebeklerinizin emeklerken, üzerinde oynarken güven içinde olmalarını sağlamaktadır. Firmanın çocuklarınız için hazırladığı birçok eşyaya olduğu gibi çocuk odası halısı çeşitlerine de archimommies.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Halı modellerini inceleyebilir, dilediğiniz tasarım ve renkten tercihinizi yapabilirsiniz.