My Stil Home - Ataşehir Perdeci


2015 yılında İstanbul'un Kartal ilçesinde kurmuş olduğumuz My Stil Home Perde ve Duvar kağıdı firmamız hali hazırda sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Uzun yılların vermiş tecrübeyle birlikte, çalışan uzman ekibimizle birlikte isteğinize uygun perde ve duvar kağıdı siparişlerinizi belirlenen tarihlerde hazırlıyor, sizlere teslim ediyoruz.

Ataşehir Perdeci

İstanbul'un pek çok noktasında hizmet veren firmamız Ataşehir Perdeci olarak, Ataşehir ilçesine bağlı bütün mahallelere hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine oldukça önem vermemizle birlikte siparişleriniz isteğinize uygun olarak hazırlanmaktadır. Ev, ofis ve dilediğiniz bütün mekanlar için perde tasarımı, üretimini gerçekleştiriyor ve sorunsuz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Maltepe Perdeci, Kadıköy Perdeci

My Stil Home mağazamız Kartal'da yer alırken, İstanbul'da birçok noktada sizler için hizmet vermeye devam etmekteyiz. Maltepe Perdeci arayışınıza en yakın adreslerden biri olan firmamız ile dilediğiniz tasarım ve renkte perdeleri işinin ehli çalışma arkadaşlarımız sizler için en kısa sürede hazırlayarak adresinize teslim etmektedir. Maltepe'de olduğu gibi aynı şekilde Kadıköy Perdeci ihtiyacınız olması durumunda da çalışma arkadaşlarımız sizlerle ilgilenip, karar verdiğiniz perde tasarımını zaman kaybetmeden hazırlama başlamaktadır. Kaliteli kumaşlardan evinize, ofisinize yakışacak en iyi perdeleri sizler için hazırlıyoruz.