Şişli’de My Stil Home Hizmetleri
My Still Home Şişli dahil olmak üzere İstanbul’un çeşitli bölgelerinde hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Şişli Perdeci sektöründe tescillenmiş kalitesi ve satışa sunduğu çeşitli perdemodelleriyle ilk akla gelen markalar arasında yer almaktadır. Tüm müşterilerin tam olarak aradığı perdeyi bulabilmelerini sağlamak adına ihtiyaca göre her türlü boyutta ve farklı modellerde perde satışı yapılmaktadır.


En YenilikçiTasarımlarla Farklı Bir Deneyim
Ev dekorasyonu yaparken perde seçimi en mühim konulardan biridir. Doğru bir seçimle hem şık hem de ferah bir oda dekorasyonu yapabilmek mümkündür. Perdelerin şıklığı kadar modernliği ve modaya uygun olup olmadığı da oldukça önemlidir. Şişli Perdeci her yıl kataloğunu iç dekorasyon trendlerine göre güncelleyerek en yenilikçi tasarımları satışa sunmaktadır. En özgün ve yenilikçi perde tasarımlarıyla eviniz için farklı bir dekorasyon seçeneği sunulmaktadır.


Evinizi Renklendirmek İçin En Doğru Adres
My Stil Home faaliyet gösterdiği Şişli Perdeci alanında evinizi en güzel şekilde dekore edebilmeniz için çeşitli perde tasarımlarını satışa sunmaktadır. Modaya uygun tasarımları, en kaliteli malzemelerden yapılmış ürünleri ve en uygun fiyatlarla müşterilerin ilk tercihidir. Uzun yılların getirdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaya devam etmektedir. Evini şık ve oldukça kullanışlı perde tasarımları ile donatmak isteyen herkes modelleri inceleyerek onlarca çeşit arasından kendi zevkine en uygun olan ürünleri seçebilir.


My Stil Home
0216 311 89 64
https://www.facebook.com/mystilhome
https://www.instagram.com/mystilhome/
https://tr.pinterest.com/mystilhome/